Pondělí 18/1/2010

Jak založit anti-antifa bojůvku

Dnes si vysvětlíme, jak založit a spravovat neonacistickou anti-antifa skupinu. Není to nic jednoduchého, ale při troše úsilí můžeme dospět k nečekaným výsledkům.Jako první krok v našem snažení si založíme profil na některém komunitním serveru. Tradicionalisté použijí lide.cz, progresivnější dnes tolik populární Facebook.Do profilu dáme své vlastní fotky nejlépe ve společnosti přátel a proložíme je symbolikou.

Všechny své blízké a známé si přidáme do kategorie přátelé, protože nemáme co skrývat.

Dále se staneme členy skupin s názvy jako "antifa hahaha" nebo "Good Night Left Side", kam začneme sypat příspěvky jako "fuck off antifa", "smrt antifě" nebo "antifa hahaha" a tak navážeme kontakt s podobně smýšlejícími a postupně je začleníme mezi své virtuální přátele.

Pro postup do další úrovně je potřeba něco obětovat - peníze. Ale výsledky se záhy dostaví. Pokud vyděláváme sami, není to problém, pokud jsme studenti, můžeme poprosit rodiče. Otrlejší jedinci mohou zároveň pracovat a zároveň pobírat podporu a dávky tak jako Jan Dufek z Duchcova, sice to pak vypadá hloupě, protože všude jinak říkáme, že tohle přeci dělají jen Cikáni, ale pro vítězství Rasy je potřeba přinášet oběti.

Když shromáždíme dostatek hotovosti, postupně nakoupíme:
- černou větrovku
- pískové rukavice bez prstů nebo policejní rukavice na ochranu před pořezáním a poškozením kloubu
- tričko s nápisem anti-antifa s vykradeným anarchistickým plakátem z doby občanské války ve Španělsku z produkce Hatecore-Shopu
- teleskopický obušek nebo boxer
- kuklu

Nyní nám už nechybí nic na to, abychom nemohli rozjet aktivitu. Větrovku začneme nosit každý den, bez ohledu na roční a denní dobu a začneme se posmívat těm, kdo nosí bombera nebo značky populární mezi skinheads. Zatímco ve vysmívaných každý pozná "nácka", my se pohybujeme v naší nové uniformě naprosto nepozorovaně. Začneme nosit i rukavice a to zdaleka ne jen na demonstraci, ale normálně v běžném životě cestou do školy, práce nebo pohostinství, čímž naše mimikry ještě posílíme. Kdo to myslí s anti-antifa aktivitami vážně, může v černé větrovce a rukavicích i spát.

Když jsme takto vybaveni, postoupíme do dalšího levelu. Tím je společné fotografování s podobně založenými jedinci, nejlépe v nějakém restauračním zařízení, kdy si předtím na kuráž vypijeme pár piv nebo panáků.

Takto stylově to pojali v Mělníku. Škoda, že nejprve tamní bojovníky rozehnali hiphopeři a další "feťáci" a potom je profackovali místní Romové.

V Teplicích se místní anti-antifa (Lubomír Novák) neváhala prostřednictvím neumělé fotomontáže vydat přímo do jámy lvové - před místní alternativní klub.

Nebo třeba takto pod vedením kádru z Dělnické mládeže. Pro naše aktivity je velice vhodné umístit fotografii na internet spolu se jmény všech na ní zobrazených a s linky na jejich další fotografie a informace o nich. Na Praze 6 je tak RaHoWa na spadnutí.

Pokud si nejsme jisti, můžeme začernit obličeje. Lukáše Bartáka, Martina Párvu, Martina Matičku, Lubomíra Nováka, Marka Komára a Richarda Langa pak nikdo nepozná.

Tím můžeme naši aktivitu ukončit. Ti, kteří si věří ještě více, mohou začít napadat náhodně vybrané slabší jedince a natáčet se u toho na video a to pak umisťovat na internet. Takový postup nám dá šanci, že konečně potkáme nějakého militantního antifašistu. V takovém případě se pak válíme po zemi, slibujeme a nebo mizíme do tmy s pištěním "policieeeeeeee" na rtech. Po takovém setkání se opět můžeme fotit. Obrázky částí našich děl s válečným líčením vytvořeným zelení pak dodají na naléhavosti naší snaze obstarat si na Facebooku střelnou zbraň.

Pokud se nakonec ani tak nezadaří, vytvoříme podobný inzerát a umístíme ho třeba na diskusní forum serveru hooligans.cz. Škoda že už se inzeráty nepodávají pod značkou. Hodila by se třeba "Značka: Končím".
Der.Baron nacionalista posláno: 18. leden 2010 09:23
Prodám nepoužitý rukavice Defender dlouhé, velikost M. Případně nepoužitou kuklošálu. Více info na privátu.

Kdo je Der.Baron? seznamte se

Vzhledem k nepoužitosti je tak možnost prodat za dobrou cenu.