Pondělí 7/1/2008

Oslavy v režii Jana Dufka z Duchcova

www.antifa.czPři silvestrovských oslavách ve středoslovenské Krupině napadla skupina českých a slovenských nácků několik Romů. Jedním z útočníků byl i Jan D. ze severočeského Duchcova.

Krátce po půlnoci zaútočila na náměstí ve slovenské Krupině skupina opilých českých a slovenských neonacistů na Romy. Nejprve je slovně uráželi, hajlovali, vyhrožovali jim "kulkou do hlavy" jestli náměstí okamžitě neopustí. Potom je fyzicky napadli a několik z nich poranili. Druhý den policie neonacisty zadržela a obvinila tři Čechy a jednoho Slováka z několika trestných činů. Podle zpráv z médií byl jedním z neonacistických útočníků i jistý Jan D. ze severočeského Duchcova u Teplic. Město Duchcov, kde na sklonku svého života nalezl klidné útočiště legendární svůdník Giacomo Casanova, je domovem neonacisty Jana Dufka mezi nácky známého jako Hanz.

Jako správný národovec je Honzík také trochu ujetý na zbraně, se kterými se rád chlubí a dokonce je půjčuje i svým kamarádům.

 

 

Severočech Jan Dufek hrdě ukazuje svou sbírku zbraní a tvrdí, že se chystá na takzvanou rasovou válku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jan Dufek na zimní procházce krušnohorskou přírodou.

 

 

Jan Dufek na zimní procházce krušnohorskou přírodou v kukle a s, doufejme že umělohmotnou, puškou M16.

 

Přestože se Jan Dufek hlásí k neonacismu zcela nepokrytě, nebrání mu to, aby se, podobně jako mnozí další neonacisté, účastnil demonstrací různých „vlasteneckých“ a šovinistických spolků.

 

 

Jan Dufek jako šestnáctiletý "agroskin" na demonstraci Vlastenecké fronty 28.10.2000 v Praze

 

Přece jen se ale náš Honzík cítí lépe ve společnosti sobě rovných, tedy na akcích s nepokrytě nacizujícím charakterem.

 

 

Jan Dufek je pravidelný účastník vzpomínkového pochodu za mosteckého neonacistu Miloše Reha, který byl zabit ve rvačce s Romy, kterou sám vyprovokoval.

 

Na demonstraci Autonomních nacionalistů 28.9.2006 zorganizoval Jan Dufek dokonce výpravu severočeských neonacistů pronajatým autobusem, za což si vysloužil poděkování na stránkách mosteckých neonacistických chuligánů Radicalboyx Brux.

 

Na demonstraci neonacistického Národního odporu 1.5.2007 v Brně se Jan Dufek cítil, jako ryba ve vodě.

 

Jan Dufek se samozřejmě s oblibou zúčastňuje neonacistických koncertů.

 

 

Jan Dufek s Antonínem Nedvědem (uprostřed) z Národního odporu Praha, který byl zrovna v tu chvíli mimo vězení, kde za násilnou trestnou činnost obvykle pobývá.

 

 

Jan Dufek se členy britské neonacistické kapely Brutal Attack.

 

 

Jan Dufek se členy americké neonacistické kapely Final War.

 

A nakonec slíbená videoperlička. Na následujícím videu můžete vidět Jana Dufka na vydařeném večírku v baru u duchcovského stadionu, stiženého hajlovacím záchvatem, kterému zdatně sekundují jeho opilí asociální kumpáni. Dokonce si pro navození atmosféry přinesl ze svého pokojíčku vlajku se svastikou.

A na úplný závěr obvyklá hádanka: komu patří tato záda?