Pátek 24/3/2006

Web Národního odporu zrušen!

 

 

www.antifa.cz

Na webu českých neonacistů (www.odpor.info) se objevovaly rasistické, antisemitistické, homofóbní a fašistické články nebo příspěvky v diskusním fóru. Opěvovala se zde nacistická Třetí říše, Protektorát Čechy a Morava nebo Tisův Slovenský stát. Na stránkách jste se mohli dočíst, že žádný holocaust ve skutečnosti nebyl a Židé a Romové za 2. světové války umírali pouze na běžné nemoci. Na webu byli uráženi a lživě pomlouváni antifašisté a antifašistky. Nechyběly ani výzvy k fyzické likvidaci národnostních, sexuálních nebo etnických menšin, levicových aktivistů, antifašistů a antirasistů. V diskusním fóru se mnozí přispěvatelé hlásili k takovým ideologiím nebo organizacím jako je fašismus, nacismus, antisemitismus, Blood and Honour, Combat18, Národní odpor, Ku Klux Klan atp.

V neposlední řadě byly stránky nejvýznamnějším internetovým bodem českých nácků, kde zveřejňovali pozvánky na své akce, čile diskutovali o svých budoucích plánech a rasově čisté Zemi. Domlouvala se také strategie a prezentovala jejich štvavá propaganda.

Národní odpor své internetové stránky jistě v dohledné době obnoví a bude pokračovat ve svém boji za záchranu světa. My budeme ovšem ve svém odporu pokračovat dále a maximálně jim jejich práci ztížíme a zkomplikujeme. Jak v ulicích, tak na internetu!

All nazi/s webs down!

Jedna vzpomínková ;)