Čtvrtek 6/7/2006

Trapas nazi-dorostu v Jihlavě

www.antifa.czV poslední době se člověk zasměje jen málo. O to víc ocení, když ho něco dobře pobaví. Mě v poslední době skvěle pobavil především Petr Kalinovský svým Manifestem Národního odporu (Kálo, fakt už to svinstvo nehul! více zde) a srandovní akce nazi puberťáků z Vysočiny, která se konala první červencovou sobotu v Jihlavě. Hákoši si usmysleli, že je potřeba vzdát čest padlým gestapákům, velitelům koncetráků a dalšímu “árijskému” odpadu. A tak uspořádali “pochod”. Jenže antifas nelenili a rozhodli se, že jim jejich procházku trošku osladí a narychlo svolali protiakci. Žel nejlépe se na celou sobotní show připravili fízlové. Nutno podotknout, že se sjeli v tak vysokém počtu zřejmě kvůli tučným prémiím za šaškování o víkendu. Výlet si nenechala ujít dokonce ani početná výprava fízlů až z poměrně vzdáleného Brna. Kromě vždy usměvavých expertů z brněnského protiextrémistického oddělení, zde byly přítomny takové celebrity jako tisková mluvčí PČR Jihomoravského kraje Dagmar Bartoníčková či dokonce nadmíru důležitý fízl-psycholog.

Celý trapas pro hákeny začal na jihlavském vlakovém nádraží, odkud se asi patnáctka z nich chtěla přesunout na nádraží autobusové, kde měla celá pouť necelé padesátky hrdých bělochů a jedné hrdé bělošky započnout. Jenže si je tam vyčíhlo pár antifa militantů a za řevu “Antifaaaa!!!!!” se jim rozběhlo vstříc. Nezkušená a vyděšená národně-odporná mláďátka se s kvikotem schovala za několik všudypřítomných fízlů a ve svých tričkách ACAB čekala až je někdo zachrání. Dodávka fízlů-drsňáků v zásahových oblečcích byla na místě cobydup. Zmatení kinder-nazis se nezmohli vůbec na nic, tiskli se k sobě a počkali až je těžkooděnci naskládají do trolejbusu a vytlačí antifas ze zastávky. Vše toto dění bylo doprovázno skandováním a zesměšňováním již tak dost směšných “bílých bojovníků.” Při odjezdu si ještě mohli prohlédnout některá vypracovaná pozadí a další zajímavé části těl rozjařených antifas.

To už jsme byli ve správné provozní teplotě a vydali se za nimi na autobusák. Kromě vysoce nenápadné bílé Felicie se na náš sportovní vůz přilepila i dodávka težkooděnců a asi v nás našli zalíbení neb za námi neváhali třikrát dokola objet kruháč.

Sraz nácků a náckyně na autobusovém nádraží byl ofízlován ještě víc. Jednomu z militantů se však podařilo prokličkovat mezi pendreky policejní nazi ochranky a přidal se k husímu pochodu. Patrně jediný z nácků, který už zažil dvacáté narozeniny s ním zapředl družnou řeč, ve které chválil podařenou akci. Brzy se mu však od místních NS vtipálků dostalo info, s kým má tu čest a začal panikařit.

Na hřbitově, kam pochod nácků směřoval je čekala protidemonstrace, kterou fízlové za plot hřbitova nepustili. Přítomní byli i místní Romáci, jak bývá na antifa akcích v Jihlavě dobrým zvykem. Díky pískání, skandování a dalším doprovodným zvukům si náckové příliš neužili ani projevu ani minuty ticha za padlé vrahy z Třetí říše. Poté se náckové vypravili zpět na autobusák, kde svou provokaci ukončili. Poděkování všem, kteří přišli antifašistickou protiakci podpořit!

Fízlů však neubylo a stále se jako klíšťata drželi antifas, kteří měli v plánu náckům po svém vysvětlit, co si o jejich pochodování po Jihlavě myslí. Fízlů však nebylo dost při napadení jedné holky, kterou zmlátili náckové na vlakovém nádraží.

Rozzuření militantní antifašisté hledali nácky po celém městě i okolí až do pozdních nočních hodin, ale po těch jakoby se slehla zem. Tak až příště...

Po Jihlavě kolují nepotvrzené fámy, že se ještě navečer ztratil levný a ošuntělý věnec s nevkusným nápisem “Wir nich vergessen”, který náckové pokládali na hřbitově... Snad jen duchové padlých esesáků ví, kde je mu konec...

Užívejte si léto a bavte se s Antifou!

Vzkaz pro šéfy fízlů:

Když už s náma musíte jet na každej výlet a prošustrovávat peníze, které nás vaši kamarádíčci z různých finančních úřadů a dalších nesmyslných statních cirkusů nutí platit na daních, naučte ty svoje igráčky alespoň základům toho, co by měli znát. Nedá se po vás chtít, abyste ty burany naučili slušně se chovat, to uznávám. Ale znalost zákonů by snad alespoň v základech měli zvládat, co myslíte? Já chápu, že daleko důležitější je, aby váš igráček uměl pořádně sešvihat pendrekem nějakýho bezbrannýho technaře, ale přece jen... Pokud u vás není nikdo, kdo se v zákonech alespoň rámcově vyzná, nabízím vám své služby. Jen vás chci upozornit, že si účtuji 161 Kč na deset minut (včetně DPH).

A.C.A.B. - A.F.A.B.