Sobota 27/12/2008

Sokolovští kaliči

www.antifa.cz

V roce 2007 byl článek Dost dobrá kalba druhým nejčtenějším na našem webu antifa.cz. V současné době s více jak 120 tisíci přístupy poskočil na vrchol. To byl také jeden z důvodů, abychom vám přiblížili, jak si po roce vedou hrdinové oblíbeného fotopříběhu. V něm jste se mohli seznámit, jak v reálu vypadá výprava údajné elity národa na neonacistické shromáždění, v tomto případě šlo o uctění památky jejich soukmenovce v Mostě 19. května 2007. Co k takovému srazu neodmyslitelně patří? Alkohol, hajlování a občas polonahá mužská těla.

Protagonisty příběhu byli neonacisté ze Sokolovska, okresu v Karlovarském kraji. Podobné obsazení měla i narozeninová párty z léta 2008, z jejíhož průběhu vám přinášíme několik fotografií. Nic nechybí - alkoholické nápoje, pravice nahoře (až člověk přemýšlí, zda náckům nekomplikují provádění všedních úkonů), trocha nezbytného fetišismu v podobě pásky s hákovým křížem a polonahá mužská těla. Nutno chlapcům přičíst k dobru, že na první hromadné fotografie přizvali i děvčata. Svlékání však už byla zábava jen pro chlapy.

Sokolovská


Sokolovská


Sokolovská


Sokolovská


Sokolovská

Bylo by nespravedlivé myslet si, že mladí sokolovští kaliči tráví veškerý volný čas jen v putykách, nonstopech či popíjením a hajlováním ve vozech Českých drah. Občas vyrazí i do přírody a k vodě. Je to skvělá příležitost se svléknout a hrát různé společenské hry v intimním okruhu svých kamarádů. Neonacisté z těchto končin mají v oblibě „flašku“, která se od stejnojmenné hry liší tím, že hráči musí předvést s pomocí lahve co nejvíce podob homosexuálního styku. Něco jako když se náckové z Rokycan sejdou v jednom bytě, převlékají se do dámského prádla a něžně se objímají.

Kaliči


Kaliči


Kaliči


Kaliči

Bavit na úrovni se umí i nacionálně socialističtí black metalisté z Habartova na Sokolovsku. Prostě jak se říká: proti gustu žádný dišputát.

NSBM

Někteří ze sokolovských kaličů se pod záštitou Dělnické strany účastnili i nedávných pokusů o pogrom na litvínovském sídlišti Janov. Víme, že vedení Dělnické strany neustále tvrdí, že jako "neonacisty" je a jejich příznivce označují pouze jejich antifašističtí nepřátelé a systém, který podle nich může označit za neonacistu kohokoliv nepohodlného. Nevíme ale, co člověk musí kromě neustálého hajlování (jak sami vidíte, u některých jedinců se nejspíš jedná o chronickou mentální poruchu či svalovou "hyperfunkci"), nošení nacistických znaků a veřejného obdivu třetí říše a neúspěšného umělce Adolfa Hitlera udělat, aby ho mohl někdo právem označit za neonacistu bez toho, aby byl obviněn z posluhování systému či židovských prvků v jeho DNA dvojšroubovici. Odpovědi se nám zřejmě nedostane a jako vždy budou obdivovatelé různých Hilsneriád a pogromů jenom brečet, jak je nikdo nemá rád. Zároveň bychom chtěli upozornit na to, že nepovažujeme jakékoliv homosexuální či jiné chování odsuzované církví, fašisty, zapšklými tradicionalisty či jinými "moderními směry" za nějak špatné či závadné. Stejně jako nikoho nesoudíme za to, kolik zkonzumuje alkoholu, chceme upozornit na fakt, že sami neonacisté se velice často dopouštějí chování, které sami tak razantně veřejně odsuzují.