Sobota 12/7/2008

Pozvánka: neonacistický hokejbal v Plzni

www.antifa.czNevíte co s načatým odpolednem? Běžte si dnes do Plzně zahrát hokejbal pod taktovkou známého neonacisty Jaroslava Brože.

Dnes odpoledne pořádá v Plzni zakladatel již zaniklé západočeské pobočky mezinárodní neonacistické organizace Blood and Honour Jaroslav Brož turnaj v hokejbalu. Na místě je zajištěno grilování, ceny pro vítěze i ceny útěchy, občerstvení také nějaké bude a v místě je možno i stanovat. Ale pozor, jak se píše na pozvánce, turnaj je "je pořádán pouze pro NS a jejich příznivce,ostatní nejsou zváni ani vítáni", tak si raději předem nacvcičte u zrcadla hajlování a prostudujte si spisy klasiků nacismu. Zcela važně hrozí, že si vás Jára Brož namatkově přezkouší. Pokud zbyde i čas, může vám poradit, jak žádat o úvěr, ma v tom praxi, (nejen) za úvěrové podvody už byl ve vězení. A pokud s vámi bude spokojen, může přidat i historky, proč ho mají v pražstí neonacisté rádi tak, že na něj v Praze Tomáš Kebza vytahoval nůž a také o tom, jak utíkal z koncertu s kasičkou se vstupným v podpaží. Život neonacistického agitátora opravdu není snadný.

Turnaje se možná zůčastní i plzeňský trenér florbalu, Brožův kamarád, neonacista a bývalý člen komise Magistrátu města Plzně Štěpán Sládek, takže bude přiležitost pochytit nejakou tu finesu s hokejkou.

Pozvánka na turnaj: