Čtvrtek 6/7/2006

Nácku, fašoune, nefetuj a pracuj!

www.antifa.cz„To je ale nácků“, řekl 1. července odpoledne spolucestující, když oni i ony s lahváči v rukou podle pokynů policie přistupovali/y do našeho vlaku směr Břeclav. V cílové stanici bez reptání strpěli/y, že si je policie sepsala. Protože je v místních hospodách nechtěli, asi stovka ksichtů často známých z akcí Národního odporu a Národní strany vyšla průvodem do centra pod hlavičkou Národních korporativistů. K tradičnímu křiku „Čechy Čechům“, „nic než národ“ přidali/y „ulice jsou naše“ a „Břeclav je naše“. Inu, rádi „přehlédli/y“, že delší než jejich houf jsou oba policejní průvody - těžkooděnci i motorizovaná kolona. A že jsme tu i my, antifašisté a antifašistky. Pod dozorem policie na nás volali/y „děti běžte domů“ a „pusťte nás na ně“, zda nás chtěli/y bacat, chtěli/y se prát nebo milovat, netuším. Že jsou nevyzpytatelní, prokázali/y ve svých projevech u kostela.

A to je ještě hodnotím mírně. Děda, kterému jsem tlumočil obsah jejich projevů, je rovnou označil za blbce. Jak prý mohou tvrdit, že multikulturalismus je umělý životaneschopný projekt? Dávno před tím, než politici použili tohle slovo, už byla třeba USA zemí přistěhovalců ze všech koutů světa, a staly se nejbohatší zemí světa! Z řad českých emigrantů pocházel kosmonaut, řada šéfkonstruktérů třeba u Boeingu, atd. I dnes prý Amerika přitáhla na čtvrt milionu Čechů, kterým lze říkat ilegálové. Přesto se Národní korporativisté přesvědčovali, že něčeho takového se dopouštějí jen Neevropané, případně Rumuni a ruskojazyčné gangy.

A tak jsem v Břeclavi slyšel vůdce Jiřího Petřivalského, jak četl z článku Benjamina Kurase upravené scifi, v níž místo o invazi mimozemšťanů šlo o invazi islamistů. Prý už proběhla, takže kontrolní otázka pro všechny, kteří chtějí být IN podle všeho, co jim kdo nakuká: už jste se dnes modlili na výzvu z mešity?

Olina Vítková (NK) mluvila o hrůzostrašném dění třeba kolem břeclavského azylového domu pro cizince, a já se divil proč lidé – je-li to pravda – nechodí ozbrojení na svoji ochranu a nedemonstrují proti systému. Proč spoléhají jen na pohostinské představení Národních korporativistů, byť ti avizují, že s nimi vystoupí skoro všude?

Zástupce vůdce NK pro Moravu, Roman Fojtík, se také představil jako nedůvěryhodný. Ještě nedávno byl pro něj obdivuhodný Nidal Saleh – islamista, který se staví proti islámskému fundamentalismu, a uspořádal s ním besedu. Saleh už asi úlohu splnil a byl odkopnut - nyní už jsou špatní všichni islamisté. Fojtík také upozornil, že Neevropané byli pozváni k výstavbě Evropy, ale bohužel mohli po odvedení práce zůstat i s rodinami, podobně jako statisíce emigrantů českých. Na tuto „chybu“ prý doplácíme – tak třeba v Holandsku zavraždili „toho režiséra“ a „hoří Paříž“. Moravský zástupce k pohledání… :-)

Na směsku fašounů, nácků, a možná jen sváděných nacionalistů, která se ten den sešla v Břeclavi, tyhle kecy působí jako droga. Takhle si jezdí fetovat. Nedávno měli pod dozorem policie svoji fetparty v Hodoníně a Ústí n/L., – brzy budou v Kyjově, Příbrami a 22.7. ve Svitavách. I ke mně se pak dostala jejich lesklá psaníčka s obrázky - plná překlepů a gramatických chyb. I když v pohodě bydlím pod jednou střechou s Romy a Vietnamci, nácci a fašos mi vzkazují, že to není možné.

Je těžké žít pod vlivem téhle drogy, s tou jejich nenávistí. Rád bych jim odpověděl, ale u vlaku z Břeclavi to nebylo možné. Oni i ony měli/y strach a tak nás policie oddělila. Vzkazuji touto cestou každému z nich to, co zkoušeli/y skandovat směrem k nám: nácku, fašoune, nefetuj a pracuj! Bude ti líp!

Foto: Antifašisté a antifašistky protestují proti pochodu Národních korporativistů centrem Břeclavi.