Neděle 22/7/2007

Beerborec nakonec

www.antifa.czAutonomní nacionalisté se na svých oficiálních stránkách prezentují jako urputní bojovníci proti kriminalitě národnostních menšin, levici a především jako zapřisáhlí odpůrci drog. I když je více než zřejmé, že nálepka nacionalismu slouží v případě AN jen k zastření jejich hnědého neonacistického srdíčka, dáváme Vám nyní šanci nahlédnout, co že je vlastně hlavní vlasteneckou aktivitou těchto „národovců“.

Na stránkách www.beerborec.cz si můžete zaregistrovat vlastní účet a pravidelně si dělat poznámky, kolik jste toho vypili a kde. Tyto internetové stránky tak poskytují ideální přehled o volnočasových zájmech našich starých známých nácků z Kladna a ukazují, že jejich láska k vlasti se projevuje především v konzumaci zlatého moku. Pro fajnšmekry je zde také vytvořen žebříček nejlepších pijanů, a je třeba dodat, že se v něm naši hoši umísťují na velice dobrých příčkách.

Ve vedení za měsíc červenec je kladeňák Slášek vystupující pod přezdívkou Zeebrdee88 (v triku No Remorse - Smash the Reds, jako správný ekolog - kterými autonomní nacionalisté bezesporu jsou, naznačuje pravou rukou úbytek sněhu v Alpách. Autonomní nacionalisté na toto nebezpečí plynoucí z globálního oteplování upozorňují často). Samotná přezdívka je celkem překvapivě inspirovaná postavou chuligána Zeberdeeho z britského filmu The Football Factory, který je vášnivým příznivcem a také občasným dealerem kokainu. Inu, na veřejnosti je třeba ostře vystupovat proti drogám a feťákům, ale v soukromí to může být trochu jinak. Naopak číslovka u jeho nicku dvakrát nepřekvapí. Neznamená totiž počet vypitých piv (těch má 104), ale dobře známé číselné šifry pro pozdrav Heil Hitler. Slášek alias Zeebrdee88 se již ohřál na výsluní mediální popularity díky fotosérii z kreslící outdoorové nazipárty.

Webová stránka beerborec ovšem nabízí i další údaje. Dozvíme se tak například, že Sláškův denní průměr je úctyhodných 7, 07 piv. Nepochybně nejde o žádnou formu závislosti či nedejbože alkoholismu – vše je samozřejmě vedeno jen čistou láskou k vlasti, které je holt třeba něco obětovat. Slášek tak podle vlastních informací od 11. listopadu 2006 propil už téměř 32 000,- Kč. Je vidět, že se svému koníčku věnuje skutečně intenzivně a nehledí na nějakou tu korunu. Také nejvyšší počet piv vypitých za den, dvaadvacet, si zaslouží uznání.

V těsném závěsu za Sláškem se drží mladík pod uměleckým pseudonymem Pencenc 88, pod kterým se neskrývá nikdo jiný než autonomní nacionalista Penc, taktéž zvěčněný na fotografiích z kladenských flámů (uprostřed). V průměru vypitých piv na den se umístil na slušné šesté příčce. U něj je navíc zajímavostí, že bývá často i se svým beercepsem, kvůli kterému se mu smějí i jeho kameraden (kdo by na Kladně neznal hlášku: „Penci, ty máš ale panděro“), vidět na nacionalistických demonstracích a po pár pivech si občas zvýší sebevědomí útokem na kolemjdoucí v kladenských ulicích. Ani Penc se nijak nešetří a od 31. 1. 2007 už do podpory vlasti nalil 21 750 Kč,-. Jeho osobní rekord, 38 piv za den, ho však v této disciplině staví dokonce i vysoko nad Sláška. I zde samozřejmě nejde o žádnou formu závislosti, pouze o nefalšované vlastenectví.

Náš peleton uzavírá Bhobika88, občanským příjmením Kordule, který je z naší partičky nejhůře umístěným pijákem a například ve statistice počtu vypitých piv za den se nachází až na trestuhodném 216. místě. Také jeho přínos vlasti je trapně nízký – pouhých 6 250 Kč,- od 18. 3. 2007 a průměrných 2,6 piv denně.

Co tedy vlastně o Autonomních nacionalistech z Kladna víme?
Z minulosti již víme, že na svých párty rádi používají nacistický pozdrav, pomalovávají se nacistickými obrázky a používají i klasické nacistické symboly. Nacisté to ale samozřejmě v žádném případě nejsou. Tohle všechno jsou totiž projevy pravého a ničím nekaleného českého vlastenectví a každý kdo tvrdí něco jiného, je nepochybně komunista a žid.

Teď už o nich navíc víme i to, že vypijí několik desítek piv denně a investují do alkoholu i několik desítek tisíc. Rozhodně ale nejde o žádnou formu alkoholismu či dokonce závislosti. Opět je vše vedeno pouze a výhradně nefalšovanou láskou k vlasti, kvůli které jsou naši vlastenci ochotni opíjet se denně do němoty, válet se po sobě a zvracet na nárožích. Prostě, chovat se jako praví vlastenci.

Proto, až vám budou nacionalisté rozdávat letáky o svých bojích proti drogám a feťákům, zavítejte nejdříve na stránky beerborec a zjistěte si, jestli nakonec Kordule nepředběhl Pence nebo naopak. Zkrátka, podporujte nacionalisty v tom, v čem jsou dobří.

Podívejte se na fotogalerii z jedné neonacisté kalby na Kladně.

Aktualizace:

Ani jsme netušili, jak moc budou námi zveřejněné informace chlapcům z AN nepříjemné. Dokonce natolik, že ještě v den zveřejnění našeho článku na AFA portálu stačili sepsat vlastní opdověď, ve kterém se - jak jinak - od všeho distancovali. Vše je záležitostí jedné partičky z doby, kdy žádní AN neexistovali a i když se dotyční dodnes aktivit AN účastní, tak žádná spojitost mezi nimi a AN vlastně neexsituje... Dobrá. Dodejme jen, že informace o počtu vypitých piv pocházejí z období let 2006-2007, tedy žhavé současnosti a ze stejné doby pocházejí i přezdívky všech zmíněných kladeňáků, které se jen shodou okolností všechny pyšní číslovkou 88. Zřejmě jde o rok narození...