Pondělí 10/10/2011

Ale no tak, Lukáši?!

Kdo by neznal Lukáše Kohouta. Tohoto devětadvacetiletého vyučeného kuchaře si mnoho lidí pamatuje, jak si na útraty státu létal po světě v roli falešného tajemníka předsedy valného shromáždění OSN Jana Kavana.

Nyní je z něj hrdina, tedy alespoň ve Varnsdorfu, kde organizuje demonstrace na protest proti "nepřizpůsobivým". Místní jeho minulost neřeší. Lukáš zase neřeší, s kým pochoduje na demonstracích. Není žádným tajemstvím že Lukáše Kohouta přitahuje přítomnost novinářů a snaží se využít každé příležitosti, jak se zviditelnit.
V sobotu 8.10. vyrazil na demonstraci do Ústí, kde přednesl několikaminutový emotivní projev o "nepřizpůsobivých". O pár minut později tleskal, když několik neonacistů strhávalo transparent "Nacionalismus je kýč". Lukáš Kohout se se severočeskými nacionalisty evidentně spřátelil. Nevadí mu držet megafon slečně v neonacisty oblíbené mikině s nápisem Nacional ani pochodovat po boku členky DSSS Lucie Šlégrové. Jakou specialitu připravíš, Lukáši, příště?

 

Spokojený Lukáš v modré pruhované mikině při strhávání transparentu

 

Spokojený Lukáš v modré pruhované mikině s megafonem

 

Spokojený Lukáš v modré pruhované mikině s prominentní členkou DSSS

 

Související články

Romové Varnsdorfanům vadí, podvodník a lhář Kohout však ne
Obyvatelé Varnsdorfu mají v boji s nepřizpůsobivými občany ve městě svého neoficiálního vůdce. Je jím Lukáš Kohout, "ten, co lítal s Kavanem," jak nejčastěji zaznívá z úst místních obyvatel. Romy, kteří zneužívají sociální dávky, nemohou vystát. Kohout, který podvodně létal po světě za peníze daňových poplatníků, jim ale zřejmě nevadí.

Unionistický hochštapler provokoval i na demonstracích
Lukáš Kohout se pokusil se svými kamarády diskreditovat předsedu Valného shromáždění OSN organizací fiktivního "výletu" Jana Kavana na Srí Lanku soukromým tryskáčem. Ještě nedávno - při koaličních rozhovorech - se představoval jako asistent Hany Marvanové či asistent klubu US a jindy zase jako asistent radního Hvížďaly. Tehdy se Britské listy dotazovaly pracovnic tiskového oddělení Lidového domu na totožnost podivného mladíka, jehož chování nebylo odpovídající kvalifikaci ani profesním standardům novináře. Politikům prý Lukáš Kohout zase tvrdil, že je novinář. Autor tohoto článku svůj dotaz tehdy formuloval ostře: "Je to fízl nebo provokatér?" Odpovědí mu bylo nevědoucí pokrčení ramen...

Podvodník se vysmívá soudům, politikům i médiím
Vyučený číšník, posléze falešný asistent Hany Marvanové, zastupitele Hvížďaly, Jana Kavana a zprostředkovatel extrémě levných cest do zahraničí politiků zleva i zprava, Lukáš Kohout, jednou chystá knihu o volebních kampaních politických stran pro dceřinou společnost německého koncernu Bertelsmann AG, pod názvem "Létající Čestmír Jana Kavana". Podle Blesku se ovšem má jmenovat "Létající Čestmír Poslanecké sněmovny".


Organizátor varnsdorfských protestů Kohout vstoupí do Vandasovy strany
Varnsdorfský aktivista Lukáš Kohout vstupuje do Dělnické strany sociální spravedlnosti. Ukončil tak zároveň přípravy na vznik nové strany, se kterou chtěl kandidovat v krajských volbách.