Sobota 4/5/2013

7. 5. 2013 KOMATSU l FATAL NOISE l CIRKUS ALIEN l VOSA & much more l Projekce ToyBox a noM l Praha l Coverplace

Benefiční party na podporu aktivit Antifašistické akce (AFA)
Zahrají KOMATSU, FATAL NOISE, CIRKUS ALIEN, VOSA & much more + Hardcore techno stage l Acid techno stage l Projekce ToyBox (Pure A), noM (Phase/Cirkus Alien)
Start 21:00
Vstup 120 Kč
Coverplace 250 m od metra Vysočanská
Facebook Event

 

Pamatujete divoké rave party v bunkrech, na loukách, v lese? Rave se dá přinést kamkoliv a všude vzniká unikátní atmosféra, která navždy změnila životy tolika lidem. Atmosféra svobody, solidarity a víry v to, že se obejdeme bez policajtů, kteří dohlíží na naše bezpečí, ale i bez najatých "umělců", kteří se postarají o naší zábavu.

Tahle akce je pro všechny, kterým učarovala atmosféra, kdy stojíme vedle sebe jako rovní s rovným, lhostejno jestli jako organizátoři, DJové nebo návštěvníci, za to však se vzájemnou důvěrou a respektem. Bez příkazů a zákazů, za to však s hromadou zábavy. Právě díky tomuhle, freeparty scéna stála vždycky proti fašismu a rasismu, i když to nějak neměla potřebu hlasitě vykřikovat do všech stran. Odpor proti těm, kteří chtějí dominovat lidem na základě barvy kůže, víry, pohlaví, sexuální orientace nebo sociálního postavení, ten je přítomný prostě přímo v samém jádru myšlenek freeparty. V tom jak se tvoří.

Na této akci se dali dohromady lidé z několika soundsystémů, které odstartovaly zlatou vlnu freetekno scény ve střední Evropě - djové z Komatsu, Fatal Noise, Cirkus Alien, Vosy a dalších soundsystémů se sejdou na jednom místě, aby se hrdě přihlásili ke kampani Good Night White Pride!

Tahle akce je pro všechny svobodomyslné lidi, kteří chtějí podpořit antifašistické aktivity. Na místě bude infostánek, distro s antifašistickými materiály a především dvě stage, které potěší všechny příznivce rovného beatu.

Takto angažovaných akcí je v techno scéně, asi jako střízlivých lidí po ránu před bednama, proto by byla škoda si mejdan nechat ujít a nepodpořit jej ;)

KOMATSU | FATAL NOISE | CIRKUS ALIEN | VOSA