Čtvrtek 30/10/2008

Přidej se k nám!

Je nutné si uvědomit, že osamocený jedinec proti fašistické hrozbě mnoho nezmůže. Proto je důležité se organizovat ve větším počtu lidí se stejnými cíli. Proti fašismu můžeš s ostatními vytvářet koordinovanou aktivitu všude tam, kde se vyskytuje nebo kde potkáš lidi ochotné se v tomto směru angažovat. Jsou-li hodnoty svobody a rovnosti i tvými hodnotami, pak se přidej k nám. Organizujme se — braňme se!

 

Než poprvé napíšeš AFA, zastav se a zkus chvíli popřemýšlet: co chci napsat, co tím sleduji a komu přesně je to určeno. Každý den dostáváme množství emailů a pro jejich efektivní vyřízení je zcela zásadní, abys nám byl nápomocný. Zde je několik jednoduchých doporučení, jak komunikovat s AFA, tak aby tato komunikace byla maximálně efektivní. Pokud se chceš připojit:

Piš na kontaktní email (kontakt [ at] antifa.cz), ale uveď do předmětu své bydliště nebo alespoň region.

Do mailu uveď základní informace o sobě a hlavně to, jakým způsobem by ses rád v Antifašistické akci angažoval — chceš se například věnovat monitoringu, rozšiřovat propagační materiály, tvořit antifašisticky orientovaný streetart nebo pomoct s pořádáním přednášek a jiných akcí.

Pokud cítíš potřebu nám sdělit jakoukoli další věc týkající se antifašismu — například vyjádřit sympatie k činnosti AFA, vynadat nám, zaslat článek, nebo cokoli jiného, co tě napadne, pokus se do předmětu uvést, oč běží — např. „článek“ atd. Doufáme, že tohle pomůže zefektivnit komunikaci mezí AFA a tebou. Pokud ti někdo delší dobu nepíše, nevnímej to jako křivdu, rozhodně to není z nezájmu nebo zlého úmyslu. Emailů nám chodí hodně a jsme také jen lidé. Nič bariéry mezi lidmi — neboj se komunikovat!

Kontakty

kontakt [at] antifa.cz